“Госпітальний менеджмент” – ефективне управління лікарнею

У наші дні лікарні все більше і більше перетворюються на підприємства, які повинні бути рентабельними, але не всупереч етичній вимозі служити пацієнтам і піклуватися про їхнє здоров’я.

В яку країну світу Ви б не поїхали, лікарня, незалежно від її розміру, емоційно є укриттям для людини в біді, він очікує від неї допомоги. Тому кожен працівник охорони здоров’я повинен робити все від нього залежне для підтримки цього іміджу.

Таким чином, потреба у високоефективному управлінні лікарнями та іншими закладами охорони здоров’я є досить актуальною. Світовий досвід підтверджує, що правильно організована система менеджменту дозволяє оптимізувати витрати лікарні і налагодити ефективне управління закладом.

Оскільки всі лікувальні заклади для проведення своєї діяльності використовують різні споруди, активи та послуги, важливо забезпечити чітку координацію використання цих елементів, застосовуючи сучасні технології менеджменту.

Професійна структура керівництва закладу відіграє вирішальну роль в підвищенні якості виконання адміністративної роботи в лікарні, покращення умов роботи медичного персоналу.
Керівництво клініки всіх рівнів несе величезну відповідальність за якість управління, послуги, догляд та справність всього обладнання медичного закладу.

Організація належного функціонування всіх служб віднімає багато часу та вимагає відповідного рівня професійної підготовки і досвіду.

Одним із стратегічних рішень клініки: виконувати таку роботу самостійно за допомогою великої кількості своїх співробітників та внутрішніх ресурсів з усіма наступними наслідками. Інший шлях – це перекласти цю відповідальність на людей «зі сторони» за умови, що ці люди (організація) – це досвідчена і надійна компанія.

Досвід свідчить, що принцип “все з однієї руки” може бути найкращим рішенням.

«Hospital Management» належить до числа провідних компаній міжнародного масштабу в галузі охорони здоров’я.

Маючи у своєму підпорядкуванні спеціалізовані підрозділи з висококваліфікованим штатом фахівців, група компаній «Hospital Management» на сьогоднішній день реалізувала проекти більше ніж в 20 країнах світу.

Ми пропонуємо комплексні послуги з управління інфраструктурою об’єктів охорони здоров’я – починаючи від консультування, планування, надання наших послуг, до загального управління підприємством. Наша комплексна пропозиція гарантує оптимальне господарське управління об’єктом, охоплюючи всі технічні, економічні та інфраструктурні аспекти від введення будівлі з усім обладнанням в експлуатацію, обслуговування медичного обладнання, утилізації відходів та менеджменту енергоресурсів, а також прибирання будівлі і території, організації служби охорони та до технічного управління підприємством.

«Hospital Management» використовує індивідуальний підхід, заснований на вивченні вимог і побажань клієнта. Для надання послуг формується спеціальна команда професіоналів для вирішення саме Вашого замовлення найбільш оптимальним шляхом.

Doctor-about

Діяльність «Hospital Management» сконцентрована на наступних об’єктах:

  • Лікувальні заклади
  • Оздоровчі центри
  • Бальнеологічні і велнес-центри
  • Санаторно-курортні центри і будинки для літніх людей
  • Лабораторії та науково-дослідні установи
  • Об’єкти комунального господарства

«Hospital Management» пропонує своїм клієнтам широкий діапазон послуг, які охоплюють майже всі напрямки діяльності закладів охорони здоров’я, в тому числі:

  • Розробка проектів та консультаційні послуги;
  • Проектування, інжиніринг та матеріально-технічне забезпечення контрактів;
  • Управління (в т.ч. управління інфраструктурою, загальне управління підприємством) і логістика лікувальних установ.